LuxLOO

O LuxLOO

Jsme společnost, která chce posunout vaši mimořádnou akci ještě o stupeň výše, aby vaši hosté o akci mluvili jen v superlativech. Již v minulosti někdo moudrý řekl: “kultura národa se pozná dle čistoty toalet.” Proto jsme přišli na trh, abychom ukázali, že dnes to jde už i jinak – komfortně, v čistotě a bez nepříjemného zážitku z ošklivého zápachu a věčnou absencí toaletního papíru a mýdla.  

Pronajměte si mobilní toalety, které vás a vaše hosty nadchnou svým exteriérem i interiérem. S námi již můžete na vaší akci poskytnout mobilní wc, které je stále čisté a poskytne pohodlí a punc dokonalosti po celou dobu trvání vaši akce, svatby, zahradní party, eventu, nebo firemního večírku…

1

Keramické toalety se splachovacím systémem, keramická umyvadla se zrcadlem, unikátní design, topení, hudba.

2

Toalety jsou vybaveny veškerými toaletními potřebami, které jsou v průběhu akce doplňovány úklidovým personálem.

3

Profesionální úklidový personál, který se o čistotu toalety stará po celou dobu konání akce.

4

O nic se nestaráte, toalety Vám přivezeme a následně si je také odvezeme. Poskytneme Vám kompletní servis, nejen toalety.

Na která místa se LuxLOO hodí?

Svatby

Chystáte vy nebo vaše svatební agentura mimořádný den, který chcete mít kompletně venku, ale představa přistaveného chemického záchodu vás děsí? Chcete poskytnou vašim svatebním hostům pohodlí a péči i v případě, když zrovna příroda volá…pak si pronajměte náši luxusní mobilní toaletu a my Vám zajistíme komfort jako doma včetně vhodné dekorace, která bude ladit s vaší svatbou.

VIP zóny na koncertech a festivalech

Každý festival či venkovní koncert má svou VIP zónu a hosté si tudíž zaslouží VIP péči a to i v případě toalet. Host si odnese nejenom kulturní zážitek z akce jako takové, ale také si odnese hygienický zážitek, který se málokdy na festivalu či koncertu vidí…to samé si zaslouží pořadatelé, kteří celou akci připravují. Už žádné běhání do lesíku.

Zahradní párty

Organizujete zahradní party u vašeho domu, ale nechcete, aby vám hosté chodili na vaši toaletu v domě? Pak jsme tu právě my. Pronajmeme Vám mobilní luxusní toaletu, kterou přistavíme na vaši zahradu. Přivezeme, odvezeme, o nic se nestaráte a vaši hosté budou mít nejenom zážitek z vaší party, ale také z toalety, které jim během akce poskytnete. O vaší akci se bude o to víc mluvit.

Sportovní akce

Organizujete golfový turnaj, dostihy, sportovní utkání? Proč neposkytnout vašim hráčům královské pohodlí také na 18 jamce v podobě luxusních mobilních toalet? Vaši výjimeční návštěvníci dostihového dne ocení možnost pohodlně vyřešit svou potřebu bez toho aniž by se museli přesouvat přes celé závodiště... Vám se otevřou možnosti kam přilákat návštěvníky a ukázat jim krásu dostihů nejen z hlavní tribuny se zázemím. Můžete nás oslovit s jakýmkoliv druhem sportovní akce, rádi se s vámi spojíme a probereme osobně.

Firemní akce / Eventové agentury

Proč se omezovat výběrem lokace vaší úžasné firemní akce na interiér nebo venku, ale v blízkosti civilizace? Velmi rádi budeme partnerem vašeho výjimečného firemního eventu na netradičním místě. Vaši produkční budou mít volné ruce v kreativitě a my jim budeme krýt záda na jakémkoliv místě, které si zvolíte. Sami víte, že ten nejlepší dodavatel je ten nenápadný a přitom velmi důležitý. Obraťte se na nás, to jsme přesně my!

Catering

Máte unikátní akci u klienta a chtěli byste nabídnout ještě něco navíc, co pozvedne vaše služby ještě o příčku výše? Už první pohled na naše mobilní toalety s kopretinou vzbudí zájem prozkoumat je uvnitř a po té se opět spokojeně věnovat zpět kulinářským zážitkům.

Filmaři

Natáčíte film či reklamu v exteriérech a potřebujete pro hlavní herce či štáb poskytnout komfortní mobilní toaletu? Pak jste u nás správně! Přivezeme vám čisté splachovací wc s nepřetržitou úklidovou službou a všichni budou spokojeni.

Galerie

Technické parametry

Ve všech případech je potřeba zjistit přístup a rovnost terénu, zda je k dispozici voda, elektrika a kanalizace a v jaké vzdálenosti.

Vnitřní vybavení:

 • 3x kabina pro dámy, 1x kabina pro pány + 4x pisoár v keramice, splachovací
 • Keramická umyvadla s teplou a studenou vodou
 • Dávkovač mýdla či mýdlové pěny
 • Podavač papírových ubrousků
 • Zabudovaný odpadní koš pod umyvadly
 • Audio MP3 / FM
 • Podlaha v dekoru dřevo
 • Zrcadla po celé délce umyvadlové desky
 • Vestavěné led osvětlení exteriéru i interiéru, které lze barevné nastavit dle potřeby klienta
 • Výklopné schody s madly
 • Střešní větrací okna
 • Interiérové doplňky dle dohody s klientem (vonné svíčky, květiny apod.)

Rozměry:

d 7.2m, š 2.5m, v 2.9m

Technické parametry:

 • Elektropřípojka: 230 V + 50 m kabelu
 • Voda přípojka: 3/4 + 50 m hadice
 • Odpad průměr: 110 mm

Jsme tu pro Vás

Chcete poradit nebo pronajmout luxusní toalety LuxLOO?